Obsługa Klienta: info@futbolero.pl +48 69 332 07 47
Polski

Sklep kibica

W sklepie Futbolero.pl znajdziesz wszystko to, co pomoże Ci identyfikować się z Twoim ulubionym klubem. Koszulka, bluza, spodenki, getry, a może torba lub plecak? Zerknij na naszą ofertę i wybierz to, co najbardziej Cię interesuje. 

Jesteś kibicem Realu Madryt lub Barcelony? A może wspierasz Manchester United lub Chelsea? Sklep kibica Futbolero.pl to oryginalne produkty największych europejskich klubów piłkarskich. Od gadżetów przez akcesoria po wszelkiego rodzaju odzież. W naszym sklepie kibica znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci identyfikować się z Twoim ulubionym klubem. Koszulka, bluza, spodenki, getry. A także plecaki, torby, piórniki i plecaki. Sklep kibica Futbolero.pl to wyłącznie licencjonowana odzież oraz akcesoria. Jeśli jesteś prawdziwym futbolero, to wydaje nam się, że zostaniesz z nami na dłużej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nie tracimy czasu na głupoty i zajmujemy się sprzedażą tylko i wyłącznie oryginalnych oraz licencjonowanych produktów klubowych dla prawdziwych futboleros. Kupując dany produkt wspierasz finansowo klub.

Chociaż nie pracujemy całe dnie i czasem zdarza nam się odpoczywać, to na wszelkie pytania i wątpliwości - czy to przed zakupem czy po - postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej praktycznie o każdej porze. Można łapać nas na poczcie pod adresem: info@futbolero.pl lub pod numerem telefonu: 69 332 07 47. Wszystkie produkty wysyłamy Pocztą Polską lub Kurierem. To już zależy od Ciebie i Twojego wyboru. My się do niego dostosujemy. Prowadzimy sprzedaż tylko i wyłącznie przez internet. Odbiór osobisty nie jest niestety możliwy. 

Facebook